Od 1974 roku firma STAUB produkuje niezawodne żeliwne naczynia, które na przestrzeni ostatnich czterech dekad podbiły serca kucharzy na całym świecie. Żeliwne naczynia francuskiej marki charakteryzują się perfekcyjnymi właściwościami idealnymi do grillowania, smażenia oraz długiego gotowania lub powolnego duszenia przeróżnych potraw.

Naczynia marki STAUB charakteryzują się równomiernym rozprowadzeniem ciepła po całej swojej powierzchni w celu zagwarantowania najlepszych warunków zarówno do gotowania, jak i smażenia. Solidne wykonanie żeliwnych naczyń marki STAUB przekłada się również na ich wysoką jakość wykonania, która sprawia, że garnki są odporne na temperatury i zarysowania. Warto wspomnieć, iż naczynia STAUB są emaliowane co nadaję im znakomite właściwości nieprzywierające - co z pewnością docenisz podczas przyrządzania grillowanych dań.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuję żeliwna brytfanna z serii La Cocotte, która oczaruje Ciebie swoim wyjątkowym designem i właściwościami idealnymi do powolnego duszenia potraw. W naszej ofercie znajdziesz również żeliwne garnki i patelnie, które pozwolą Ci wydobyć prawdziwy smak dań.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE STAUB NA NASZYM BLOGU