W Mensa Home można zaopatrzyć się we wszystkie przyrządy, jakie przydadzą się w trakcie gotowania! W tej sekcji prezentowane są akcesoria kuchenne przeznaczone do mieszania, nakładania czy obracania przyrządzanych posiłków. Chochelki, szpatułki, łopatki i łyżki to niepozorne dodatki, bez których jednak trudno wyobrazić sobie wydajną pracę w kuchni. Oferta obejmuje wyłącznie starannie dobrane produkty, które mają solidną budowę, przez co będą działać niezawodnie przez długi czas. 

Łyżki, chochelki i inne akcesoria kuchenne

Niezależnie od tradycji kulinarnych, jakie są dla Państwa natchnieniem w trakcie gotowania, zebrane tutaj przybory na pewno się przydadzą. Chochelki do nakładania zup, gulaszów czy sosów to podstawowe akcesorium kuchenne, które każdy powinien mieć w swoim domu. Podobnie łyżki klasyczne oraz cedzakowe okażą się przydatne, zwłaszcza dla miłośników domowych pierogów oraz klusek. Z kolei do przewracania smażonych potraw niezbędne są szpatułki oraz łopatki. Produkty zebrane w sklepie pochodzą od marek premium, takich jak m.in.:

  • Le Creuset,
  • KitchenAid,
  • Ballarini,
  • Victorinox.

Oferowane tutaj akcesoria kuchenne są nie tylko trwałe, ale też niezwykle estetyczne! Projektanci zadbali o ergonomiczne kształty oraz staranne wykończenie, wpisujące się w aktualne trendy designerskie. Dzięki temu zamówione w sklepie chochelki, szpatułki, łopatki oraz łyżki mogą Państwo wyeksponować, wieszając na ścianie np. nad kuchenką, zamiast chować do szuflady. 

Akcesoria kuchenne – solidne i praktyczne

Oferowane przez sklep Mensa Home akcesoria kuchenne zostały wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, które idealnie sprawdzają się w trakcie gotowania. Chochelki i łyżki zostały wykonane między innymi ze stali nierdzewnej i solidnego tworzywa sztucznego. Z kolei szpatułki do przewracania smażonych potraw zaopatrzono w końcówki zrobione z silikonu. Ten popularny materiał jest bardzo praktyczny i bezpieczny dla powierzchni patelni i garnków. Na uwagę zasługują też przybory z naturalnego bambusa, które również nie rysują powierzchni.