Kompletując wyposażenie do swojej kuchni, warto na zakupowej liście uwzględnić pojedyncze garnki, które ułatwią Ci przyrządzanie wielu różnych potraw w tym samym czasie. W sklepie internetowym MensaHome.eu znajdziesz duży wybór praktycznych i wygodnych w użyciu rondli kuchennych uznanych producentów, takich jak m.in. Emile Henry, WMF, Zwilling czy Staub. Oferowane produkty kompatybilne są ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych (zarówno elektrycznymi, gazowymi, jak i indukcyjnymi). Pojedyncze naczynia stanowią świetne uzupełnienie zestawu, który już znajduje się w Twojej kuchni.

Szeroka oferta pojedynczych garnków 

W ofercie sklepu internetowego MensaHome.eu dostępne są pojedyncze garnki do kuchni, które różnią się pojemnością, kształtem, kolorem i zastosowaniem. Mamy tradycyjne, uniwersalne warianty nadające się do podgrzewania dań, gotowania na parze, a także duszenia. Oferta uwzględnia także brytfanny, rondle do mleka i z cedzakiem do makaronu, a także stożkowane garnki tadżin, przeznaczone do przyrządzania marokańskich dań o tej właśnie nazwie. Jeśli już wybierzesz odpowiedni produkt, zwróć uwagę na materiał, z jakiego go wykonano.

Najpopularniejsze są modele ze stali nierdzewnej, aluminium, ceramiki i żeliwa. Grubość ścianek oraz dna wpływa na komfort gotowania i ostateczny smak potraw. Przezroczysta, szklana pokrywa umożliwi Ci wgląd do naczynia w trakcie podgrzewania jedzenia.

Ważną kwestią jest obecność nieprzylegającej, emaliowanej powłoki, która zabezpiecza korpus przed korozją i zapobiega rozwojowi bakterii. Duże znaczenie dla wygody i bezpieczeństwa mają odpowiednie uchwyty, które powinny być puste w środku. To pozwoli Ci przenieść naczynie bez obaw o poparzenie dłoni. Większość naszych artykułów do domu nadaje się do mycia w zmywarce. Należy jednak pamiętać o tym, aby dokładnie je osuszyć.

Pojedyncze garnki ‒ niezastąpione podczas gotowania 

W naszym asortymencie znajdziesz pojedyncze garnki do kuchni w szerokiej gamie kolorystycznej. Zakup poszczególnych naczyń w tym samym kolorze to sposób na to, aby wszystkie dodatki były zachowane w jednolitej stylistyce. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań z pewnością docenią garnki ze stali nierdzewnej o charakterystycznym błyszczącym wykończeniu. Miłośnicy nowoczesnego designu, mogą zakupić rondel w kolorze figowym lub butelkowej zieleni. Każdy artykuł, niezależnie od wartości i wagi, zamówisz szybko i wygodnie z dostawą do domu.  

Możesz skorzystać z grupowania asortymentu, aby znaleźć taki pojedynczy garnek, który w danej chwili będzie niezastąpiony w przyrządzeniu danej potrawy. Umożliwiamy sortowanie produktów wg następujących kryteriów: cena, producent, kolor, pojemność. Największe warianty sprawdzą się podczas przyrządzania obiadu z okazji rodzinnych uroczystości czy spotkania ze znajomymi. Te mniejsze natomiast pozwolą szybko odgrzać zupę lub ugotować ziemniaki. Zapoznaj się już dziś z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia i darmową wysyłkę. Sklep internetowy MensaHome.eu życzy udanych zakupów!