Przygotowaliśmy ofertę ze specjalną myślą o osobach, które zamierzają zdrowo się odżywiać, a przede wszystkim dbać o codzienne dostarczanie energii i odpowiedniej ilości witamin, a także minerałów. Oferujemy klasyczne wyciskarki do cytrusów lub wyciskarki woloobrotowe.

Atuty wyciskarek wolnoobrotowych

Najważniejsze jednak, że proponowane przez nas produkty wykonają pyszne, świeże soki, stanowiące świetny dodatek nie tylko do śniadań, ale także i obiadów. Pomagają one oczyścić organizm, ponieważ w ich składzie znajduje się dużo cennych polifenoli i karotenoidów. Są to silne substancje o działaniu antyoksydacyjnym. Ponadto codzienne picie soków jest prostym i przyjemnym sposobem, by dostarczać m.in. witaminę C, ale też potas oraz foliany, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układu odpornościowego.

Oferowany przez nas sprzęt kuchenny pozwala na samodzielne przygotowywanie soków, będących świetną alternatywę dla produktów, jakie można kupić w sklepach, które najczęściej są dosładzane, a tym samym nie służą osobom dbającym o linię. Inaczej jest w przypadku napojów robionych samemu ze świeżo tłoczonych owoców, bez używania dodatkowego cukru. Wyciskarka wolnoobrotowa nie sieka, a w powolnym tempie miażdży produkt, nie naruszając jego struktury. Właśnie na tym polega jej największa zaleta. To dzięki temu procesowi uzyskuje się naturalny, gęsty sok o wysokiej intensywności kolorystycznej. Najbardziej istotne jednak, że wyciskarki wolnoobrotowe umożliwiają zachować wszystkie enzymy, w jakie bogate są owoce. Miażdżenie unika również nadmiernego napowietrzenia otrzymywanego soku. Dzięki temu na dłużej zachowa on swoją świeżość i trwałość, a także nie będzie podatny na szybkie fermentowanie. 

Szeroki wybór sprzętu kuchennego 

Nowoczesna wyciskarka do cytrusów to urządzenie, które w szybki i prosty sposób pozwoli Tobie przygotować świeżo wyciskany sok pełen dziennej porcji witamin i minerałów. W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalny sprzęt kuchenny cenionej na rynku marki Kuvings – charakteryzujący się silnikiem o wysokiej mocy, która zagwarantuje najlepsze warunki do wyciskania ostatniej kropli soku prosto z Twoich ulubionych owoców i warzyw.

Katalog produktów jest rozbudowany. Można w nim znaleźć modele o zróżnicowanej mocy silnika, tempie wykonywanej pracy, a także wersje wyposażone w rozmaite akcesoria i dodatki, jak np. zestawy sitek, w tym również przeznaczonych do lodów. Do wyboru jest sprzęt kuchenny miażdżący owoce z prędkością 40 oraz 50 obrotów na minutę. Klienci mogą też decydować między wariantami o różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu każdy bez trudu powinien dopasować idealną wyciskarkę nie tylko odpowiadającą swojemu indywidualnemu zapotrzebowaniu, ale także pasującą do wystroju kuchni.