W sieci salonów wnętrzarskich Mensa Home można zaopatrzyć się w najlepsze przybory do przygotowywania dań! Zakupią tutaj Państwo szczypce oraz pęsety kuchenne, które mają staranne wykończenie i szerokie zastosowanie. Te niepozorne dodatki warto mieć w swoim asortymencie, ponieważ usprawnią wiele czynności, jakie wykonuje się w trakcie gotowania. Akcesoria dostępne w różnych rozmiarach przeznaczone są do mieszania, wyciągania czy obracania m.in.:

  • makaronów,
  • słoików,
  • smażonych potraw,
  • sałatek.

Szczypce kuchenne i inne akcesoria

Prezentowane w tej sekcji produkty stanowią podstawowe wyposażenie każdej restauracji, niezależnie od rodzaju kuchni, w jakiej się specjalizuje. Również we własnym domu warto mieć szczypce kuchenne, a także mniejsze pęsety, dzięki którym mogą Państwo zwiększyć swoją wydajność w trakcie gotowania. Akcesoria przydają się szczególnie do wyciągania makaronów czy warzyw z gorącej wody, lecz nie tylko. Zaprojektowano je w taki sposób, aby ułatwić manipulowanie artykułami spożywczymi, a ich ergonomiczne rączki gwarantują pewny chwyt.

Do wykonania tych funkcjonalnych przyrządów wykorzystano dobre gatunkowo materiały, które mają świetne parametry i wyróżniają się dużą trwałością. Pęsety oraz szczypce wykonuje się przede wszystkim ze stali nierdzewnej, która wykazuje bardzo dobrą odporność na korozję i nadaje się do mycia w zmywarce. Mogą tutaj Państwo zamówić również akcesoria kuchenne z naturalnego drewna np. akacjowego, a także modele ze stalowym uchwytem i końcówką z tworzywa sztucznego. 

Pęsety i szczypce kuchenne

Do oferty Mensa Home trafiają akcesoria od wyselekcjonowanych marek, których przybory sprostają najwyższym wymaganiom jakościowym. Znajdą tutaj Państwo funkcjonalne i bardzo trwałe szczypce i pęsety kuchenne produkcji Bugatti, Masterclass, Zwilling czy Roesle. Dzięki temu robiąc zakupy tutaj, otrzymuje się artykuły długowieczne, których projektanci zadbali również o ich designerski wygląd. Sprawia to, że można zamówić te produkty dla siebie oraz na prezent dla bliskiego miłośnika gotowania.