Sklep internetowy MensaHome prezentuje kolekcję korków, zatyczek i nalewaków do butelek. Te funkcjonalne przedmioty pozwolą Ci zadbać o jakość trunku po jego pierwszym otwarciu. Zadbaliśmy także o ich walory estetyczne. Elegancki design cieszy oko, ale ma także praktyczne zalety. Ułatwia nalewanie, powstrzymując kapanie i rozlewanie napoju, jednocześnie zabezpieczając trunki takie jak wino. 

Jak stosować nalewaki i zatyczki do butelek 

Napoje alkoholowe bardzo często zmieniają swoją strukturę po otwarciu butelki. Wino zaczyna oddychać, co przed skosztowaniem go jest pożądanym procesem, jednak przez dłuższy okres może zniszczyć smak trunku. Aby się przed tym zabezpieczyć, warto stosować zatyczki do butelek. Dzięki nim to, czego nie wypijemy od razu, będzie mogło czekać na następną okazję nawet przez kilka lat, bez obawy, że straci na jakości. 

Taki korek do wina dostępny jest także w wersji z nalewakiem. Dzięki temu nie tylko wydłuży okres przydatności napoju, ale także pomoże podczas nalewania. Jego przystępna cena sprawia, że każdy może pozwolić sobie na taki przydatny gadżet. 

Nalewaki i zatyczki do butelek dobrej jakości 

Nasza oferta obejmuje nowoczesne nalewaki i korki do butelek dobrej jakości, które wykonane zostały z materiałów takich jak silikon, stal nierdzewna czy żywica termoplastyczna. Sprawia to, że zabezpieczone trunki doskonale zachowują swoje właściwości i nie należy obawiać się, że wywietrzeją i stracą smak. 

Dodatkowo taki korek do wina dobrze prezentuje się na butelce. Zadbaliśmy o to, by dostarczyć państwu produkty z eleganckim designem, pasującym do nowoczesnego, minimalistycznego stylu produkcji szkła. Dostępne są także mniej oczywiste wzory jak na przykład zatyczka przypominająca stalówkę pióra. Ten elegancki kształt to funkcjonalna ozdoba, nadająca się tak do baru, jak i do kuchni. 

Posiadamy także nalewaki, zatyczki i korki do butelek o ciekawych i zabawnych formach. Jeśli nie celujesz w poważną stylistykę i szukasz przedmiotów do domu, które poprawią Ci i Twoim gościom nastrój, postaw na urocze zestawy przedstawiające żołnierza, księżniczkę, srebrnego kaktusa, albo uśmiechniętą twarz. 

Zamów nalewaki i zatyczki do butelek w MensaHome 

Prezentowane akcesoria to także świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi raczyć się wytrawnymi alkoholami. Wybierz jeden z eleganckich lub zabawnych kształtów nalewaków i zatyczek do wina i przekonaj się, jak bardzo mogą wywołać radość u drugiej osoby.