Niniejsza kategoria to idealna strefa dla koneserów dobrych alkoholi. Whisky zdecydowanie wymaga eleganckiego przechowywania i serwowania. Właśnie dlatego w Mensa Home otrzymają Państwo wysokiej jakości produkty szklane do polewania tego szlachetnego trunku. Ze względu na ich estetyczne pakowanie można zakupić je nie tylko jako element wyposażenia własnego barku, ale również w ramach prezentu dla bliskiej osoby. Do wyboru jest pojedyncza karafka lub zestaw z dwiema lub sześcioma szklankami. Warto już teraz zapoznać się z dostępnymi pozycjami i zdecydować się na jeden z wielu wariantów pojemności: od 500 ml do 1 l.

Szklane karafki w niepowtarzalnym stylu

Różnorodny katalog Mensa Home obejmuje karafki do whisky o wyjątkowej stylistyce. Do dyspozycji mają Państwo projekty o szlachetnym designie, na przykład w nieregularne, złote kształty. Taki wzór nadaje całości niezwykłej elegancji, przez co doskonale wpasuje się w klasyczne wnętrze. W ofercie nie zabrakło produktów niezwykle dekoracyjnych, które bez wątpienia zachwycą gości lub obdarowywane osoby. Należą do nich między innymi unikalne rozwiązania Dynamic i Pyramid marki Bohemia, wykonane z wysokiej jakości szkła kryształowego. Wśród asortymentu znajdują się także minimalistyczne i nowoczesne szklane karafki do whisky. Na uwagę zasługują w szczególności modele gładkie lub z delikatnym zdobieniem, które wkomponują się w każde wnętrze.

Karafki do whisky – piękna oprawa szlachetnego trunku

Wszystkie propozycje to szklane wyroby wysokiej jakości, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale i mistrzowskim wykonaniem oraz wytrzymałością. Są to projekty od renomowanych producentów, które swoją unikalnością intrygują gości i sprawiają, że trunek wydaje się wyjątkowo szlachetny. Jednocześnie pięknie uzupełniają barek. W wielu przypadkach niecodzienny design nie ustępuje jednak funkcjonalności, dzięki czemu zyskujemy piękne naczynia do whisky, które nadają się do mycia w zmywarce. Klasyczna szklana karafka do podawania trunku czy produkt o niebanalnym kształcie? Wybór należy do Państwa.