Przedstawiamy dziecięcą ofertą sztućców, porcelany i dodatków, które umilą naszemu dziecku spożywanie posiłków. Świetnym wyborem są gotowe zestawy składające się z porcelanowej miseczki i talerzyka oraz sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej. Kształt i rozmiar sztućców zaprojektowano z myślą o wygodzie jedzenia, dostosowano je tak, aby idealnie leżały w dłoniach dziecka. Bajkowe postacie z pewnością zachęcą naszą pociechę do zjedzenia posiłku.

Bardzo popularnym produktem są kieliszki na jajko dla dziecka oferowane przez producentów WMF i Alessi. Kieliszki na jajko z serii McEgg to doskonały pomysł by umilić śniadanie Twojemu dziecku! Kieliszki mają zabawną formę i bardzo funkcjonalne zastosowanie. Kieliszki McEgg marki WMF zostały wyposażone w specjalny młoteczek, który pozwala na łatwe i zabawne rozłupanie skorupki jajka przez Twoje dziecko. Dodatkowo specjalna łyżka ze stali nierdzewnej o specjalnie zaprojektowanym kształcie, będzie idealnie leżeć w małych rączkach co w efekcie pozwoli im poprawnie nauczyć się używać sztućce.

Kieliszki na jajka dla dziecka marki Alessi również charakteryzują się zabawną formą. W przeciwieństwie do kieliszków McEgg – producent dodaje do zestawu łyżeczkę z tworzywa sztucznego całkowicie bezpiecznego w kontakcie z żywnością, która również ma mniejszy kształt i zaokrąglone kształty w celu zaoferowania jak największego bezpieczeństwa Twojemu dziecku.

Doskonałą propozycją dla wszystkich maluchów z pewnością będzie kieliszek na jajko Myszka Miki. Wszystkim dobrze znana myszką wytwórni Disneya została przeniesiona do prawdziwego świata w postaci kieliszka na jajko. Charakterystyczny wygląd kieliszka z pewnością zaintryguje Twoje dziecko podczas każdego śniadania.