Wiele osób zastanawia się, jak sprawić, aby wnętrze ich domu było przytulne. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla samopoczucia każdego człowieka mają otaczające go aromaty. Dlatego też warto rozważyć zakup takich produktów, jak np. dyfuzory zapachowe elektryczne lub z drewnianymi pałeczkami, pozwalającymi dostosować intensywność zapachu do własnych upodobań. Przedmioty tego typu wypełniają każde pomieszczenie wonią wybranych olejków eterycznych, a do tego mogą pełnić funkcję nawilżacza powietrza oraz niebanalnej dekoracji. 

Bogaty wybór wysokiej klasy dyfuzorów zapachowych

Strefa salonów wnętrzarskich Mensa Home zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z myślą o tych, którzy kochają intensywne, delikatne, słodkie lub orientalne aromaty firma wprowadziła do swojej oferty mnóstwo, pełniących funkcję nawilżacza powietrza, niezwykle różnorodnych dyfuzorów zapachowych. Są wśród nich, m.in. modele z ratanowymi lub mahoniowymi patyczkami. W przeciwieństwie do urządzeń elektrycznych są niezależne od źródła zasilania. Aby móc cieszyć się magicznym aromatem, wystarczy tylko usunąć nakrętkę eleganckiej buteleczki z płynem zapachowym i włożyć do jej środka pałeczki. Im więcej się ich zastosuje, tym wyższa będzie intensywność zapachu. Prezentowane poniżej akcesoria doskonale sprawdzają się w każdym domu, a fakt, że pełnią też funkcję nawilżacza powietrza sprawia, że są one nie tylko gustownym, ale i wyjątkowo przydatnym akcesorium.

Dyfuzory zapachowe – funkcjonalne i gustowne akcesoria wnętrzarskie

Zakup klasycznych świec czy takich produktów, jak dyfuzor elektryczny bądź z patyczkami regulującymi intensywność zapachu, to łatwy sposób na stworzenie niezwykłej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Przedmioty w szklanej, zdatnej do recyklingu buteleczce dostępne są na stronie sklepu Mensa Home w wielu różnorodnych wariantach zapachowych.

Tradycyjne i elektryczne dyfuzory stanowią ozdobę, a do tego pełnią funkcję nawilżacza powietrza. Ich ogromną zaletą jest fakt, że po skończeniu się płynu, wystarczy go uzupełnić, by znów cieszyć się wspaniałym zapachem.

Sortuj wg. zapachu