Nieodłącznym elementem każdej jadalni zdecydowanie są naczynia przeznaczone do serwowania. Szklane patery czy porcelanowe etażerki pozwolą wyeksponować domowe wypieki, świeże i pachnące owoce, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić miejsce na stole.

Porcelanowe etażerki niemieckich producentów Villeroy&Boch, Rosenthal, ASA Selection to kunszt i perfekcja wykonania dzięki wieloletniej tradycji. Wykonane z najszlachetniejszych odmian porcelany będą zdobiły stoły oraz witryny i kredensy. Ponadto zastosowanie wielopoziomowej etażerki umożliwi tworzenie niesamowitych kompozycji ze słonych czy słodkich przekąsek. Specjalne uchwyty etażerek w wielu kolorach pozwalają na wygodne i bezpieczne przenoszenie.

Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością nie przejdą obojętnie obok kamiennych czy szklanych pater. Szklane obrotowe tortownice Leonardo będą wygodne podczas serwowania i nakładania ciast oraz tortów. Łupkowe tace i podstawki idealnie podkreślą wygląd stołu w industrialnym i eklektycznym wnętrzu, nadając potrawom nieoczywisty wygląd.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem są jednak stelaże wykonane ze stali nierdzewnej, na których możemy umieszczać dowolne elementy zastawy. Dzięki bogatej ofercie mamy możliwość wykorzystać etażerki dwupoziomowe, a nawet trzypoziomowe i w zależności od potrzeb umieścić w nich talerzyki, miseczki o odpowiedniej średnicy. Tym samym za każdym razem możemy stworzyć własną etażerkę i zaskoczyć gości!

Okrągłe i prostokątne patery na nóżkach sprawdzą się świetnie do serwowania ciast oraz tortów. Odpowiednia wysokość po pierwsze zwiększa wolną przestrzeń na blacie stołu, a także nadaje wyjątkowy charakter naszym wypiekom. Domowe ciasta i torty za sprawą designerskim oraz klasycznym paterom będą królować nad innymi potrawami powodując zachwyt i uznanie uczestników przyjęcia.