Eleganckie, niskie, wysokiej jakości szklanki do soków, drinków bezalkoholowych lub wysokoprocentowych trunków przydają się w każdym domu. Są one niezastąpione podczas imprez, spotkań rodzinnych, ale nie są to jedyne sytuacje, w jakich są wykorzystywane. Ulubiony napój podany w wykonanym z solidnej jakości materiału naczyniu, wyróżniającym się nowoczesnym designem, smakuje jeszcze lepiej, zwłaszcza po długim i męczącym dniu pełnym obowiązków. Fantastycznie prezentujące się wysokiej jakości niskie szklanki np. do soków, takich marek, jak m.in. Bohemia, Leonardo lub Nachtmann skutecznie pomoże zadbać o odpowiednią atmosferę w każdej sytuacji.

Wysoka jakość i oszałamiający wygląd niskich szklanek

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z niezwykle bogatym asortymentem ogólnopolskiej sieci, oferującej nowoczesne, ekskluzywne produkty z kategorii wyposażenie wnętrz. Wśród licznych, wysokiej jakości przedmiotów, dostępnych na stronie Mensa Home, na uwagę zasługują bez wątpienia niskie szklanki. Doskonale nadają się one do podawania soków, wody, napojów owocowych lub drinków. W prezentowanym sklepie zamówić można m.in. finezyjnie wykonane naczynia firmy Nachtmann, szykowne szkło profesjonalnej marki Villeroy & Boch, czy też zdobione uroczymi, barwnymi grafikami artykuły Leonardo. Duży wybór rozmaitych form i modeli sprawia, że na stronie Mensa Home każdy może znaleźć nowoczesny, idealnie dopasowany do jego potrzeb i upodobań produkt.

Na co dzień, od święta i jako prezent

Pieczołowicie wykonane niskie szklanki do soków, napojów i alkoholi, które zostały zaprezentowane poniżej, to wysokiej jakości, niezwykle uniwersalne naczynia. Urzekające oryginalną formą szkło będzie ozdobą każdego przyjęcia lub wystawnej kolacji, Nie mniej przydatne są te modele, które zamknięto w prostej, klasycznej formie. Sprawdzają się ona na co dzień. Nowoczesne naczynia z asortymentu sklepu Mensa Home to doskonały prezent na pomysł. Ekskluzywne modele m.in. marki Nachtmann np. ze złotymi zdobieniami zachwycą każdą osobę, która lubi otaczać się pięknymi przedmiotami.