Akcesoria i dodatki do jajek

Pyszny smak, skład bogaty w białko i zdrowe tłuszcze, a także niezwykle cenną cholinę, to tylko niektóre powody, dla których tak ochoczo sięgamy po jajka. Można je przyrządzać na wiele różnych sposobów. Każdy z nich ma swoje zalety. W naszym sklepie prezentujemy akcesoria i dodatki do jajek, które sprawią, że będzie można je przygotować nie tylko tak, by dobrze smakowały, ale też pięknie wyglądały. Ten drugi aspekt jest równie ważny, szczególnie dla dzieci. Im ładniejsze i bardziej oryginalne danie lub sposób jego podania, tym większa szansa, że najmłodsi zjedzą je bez kaprysów.  

W katalogu znajdą Państwo zarówno akcesoria i dodatki do jajek, które ułatwiają gotowanie oraz smażenie, jak i podawanie gotowych potraw jajecznych. To, co wyróżnia nasze artykuły, to wysoka jakość wykonania. Każdy z proponowanych wyrobów jest solidny, funkcjonalny i wytrzymały. Dzięki temu nie tylko ułatwi prace w kuchni, ale też umożliwi wieloletnie korzystanie z niego. 

Garnki i patelnie do jajek

Prezentowane akcesoria i dodatki przeznaczone do jajek w naszym sklepie to przede wszystkim garnki. Ich wybór jest duży. Decydować można między wariantami o rozmaitych pojemnościach. Są to modele:

  • 900 ml,
  • 1300 ml,
  • 1500 ml.

Dzięki temu można bez trudu dobrać produkty odpowiadające swoim potrzebom. Oferta kierowana jest do klientów wymagających. Nasze artykuły wytworzono z trwałego materiału. Każdy proponowany garnek został wyprodukowano ze stali nierdzewnej. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i procesy korozyjne. To właśnie dlatego stawiając na te dodatki do jajek, zyskujesz gwarancję wieloletniej użyteczności.

Oferowane akcesoria do gotowania zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązanie technologiczne, jakim jest dno określane mianem "trans therm". Wyróżnia się ono konstrukcją składającą się z trzech warstw. Taka budowa zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni. Przeciwdziała to powstawaniu strefy nadmiernie nagrzanej, która z czasem wybrzuszyłaby się, jak często ma to miejsce w przypadku tradycyjnych garnków. Kolejnym atutem tego typu kuchennych akcesoriów są szczotkowane ścianki. Z pewnością szybko docenicie je Państwo podczas mycia. Dzięki nim usuwanie brudu jest szybkie i łatwe. 

W sklepie znajdują się też patelnie w rozmiarach 16, 18, 20, 22 oraz 30 cm. Ich zaletą są profilowane uchwyty. Wszystkie modele mają powłoki wolne od kadmu czy ołowiu. Są one też nieprzywierające, co sprawia, że smażenie jest przyjemne i można bez trudu uzyskać idealną konsystencję potrawy.

Pozostałe dodatki do jajek

W katalogu znajdują się także inne akcesoria i dodatki do jajek, które ułatwią ich przygotowywanie oraz spożywanie. Dostępne są m.in. nowoczesne jajowary w wersjach mini (na jedno jajko) oraz bardziej rozbudowane warianty umożliwiające jednoczesne gotowanie wielu sztuk. Szeroki wybór dotyczy kieliszków. Decydować można między wersjami dla dorosłych, a także dla dzieci. 

Mogą Państwo zamówić też akcesoria i dodatki takie jak łopatki ułatwiające smażenie omletów, krajalnice do jajek idealnie sprawdzające się przy przygotowywaniu sałatek, minutniki tradycyjne oraz cyfrowe czy nakłuwacze.