W naszym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowe grille niemieckiej marki LotusGrill, które zachwycą Ciebie swoją innowacyjnością i eleganckim wykonaniem. Dodatkowo oferujemy żelowe rozpałki oraz węgiel drzewny dla grilli wykonanych przez markę LotusGrill. Sprzedajemy także wyroby innych cenionych na europejskim rynku przedsiębiorstw jak np. WMF czy Roesle.

Oferta dla każdego 

Współpracując z renomowanym niemieckim producentem, przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę dla wszystkich miłośników pieczenia posiłków na ruszcie. W naszym sklepie można znaleźć wszystko, co potrzebne jest, by we własnym domu poczuć się, jak w trakcie trwającego letniego sezonu grillowego. Proponujemy różne grille Lotus Grill. W katalogu są zarówno tradycyjne, zewnętrze modele opalane węglem, jak i nowoczesne warianty elektryczne, których z powodzeniem użyjesz we wnętrzach mieszkań, w restauracjach, ale też w ogrodach. Proponujemy sprzęty o mocach od 1250 W do 3000 W. Wśród naszych produktów dostępne są wyłącznie wyroby wysokiej jakości przeznaczone dla osób, które stawiają na wieloletnią wytrzymałość i funkcjonalność, a także cenią sobie łatwą obsługę urządzenia. 

Oprócz niezawodnego grilla marki Lotus Grill zamówić można także przydatne akcesoria. Oferujemy niezwykle skuteczne podpałki, dzięki którym zapomnisz o długotrwałym i kłopotliwym rozpalaniu węgla w przypadku korzystania z tradycyjnych modelów. Są to substancje żelowe, których największą zaletą jest możliwość bezdymnego grillowania. Używając ich, można piec swoje ulubione potrawy nawet na balkonie, bez przeszkadzania sąsiadom. Ponadto w sklepie można znaleźć m.in. zestawy szpikulców do robienia szaszłyków, specjalne pazury do szarpania mięsa, solidne deski czy strzykawki do marynaty. Innymi słowy: wszystko, czego potrzebujesz do uczty przy grillu.

Grille Lotus Grill – zalety

Wieloletnia wytrzymałość produktów tej marki to tylko jeden z ich atutów. Grille Lotus Grill są trwałe, co wynika ze stosowania przez producenta najlepszych materiałów odpornych na uszkodzenia, a także dobrze znoszących działanie wilgoci, a tym samym niepodatnych na występowanie rdzy. Klienci doceniają jednak przede wszystkim funkcjonalność oferowanych przez nas wyrobów niemieckiej firmy.

Urządzenia wyposażone są w różnorodne tryby pracy. Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi specjalną funkcję pieczenia mięs drobiowych, ryb, burgerów, kiełbasek czy steków, a także warzyw. Kolejną zaletą, jaką wykazują grille Lotus Grill, jest wykorzystywanie sensorów. Ich zadaniem jest wykrycie grubości produktów spożywczych i na jej podstawie ustawienie optymalnej temperatury pieczenia w danym przypadku. Dzięki temu zapomnisz o przypalonych potrawach i uzyskasz idealnie wysmażone mięso, pyszne i soczyste. Możesz też korzystać z funkcji rozmrażania, która pozwoli Ci oszczędzić czas.