Akcesoria i dodatki w kolorze miedzi

W ostatnich latach stały się one bardzo popularne i często wypierają tradycyjne odpowiedniki. Szczególnie dobrze prezentują się we wnętrzach wykończonych w stylu industrialnym oraz loftowym, ale z powodzeniem odnajdą się też w pomieszczeniach zaaranżowanych w innym duchu. Nowoczesne akcesoria i dodatki w kolorze miedzi to świetny pomysł na to, by nadać swojemu salonowi oryginalnego wyglądu i stworzyć przyjemną przestrzeń do odpoczynku. 

Otoczenie, w jakim przebywamy, wpływa na postrzeganie rzeczywistości. Nie jest tajemnicą, że obcowanie w pięknym, estetycznym środowisku sprzyja odpoczynkowi, pomaga zredukować stres. Dlatego tak ważne jest, żeby starannie wykończyć swoje mieszkanie, tak, by stało się ono enklawą spokoju i pozwalało uciec od codziennych trosk. Z tego powodu warto postawić na dekoracyjne akcesoria i dodatki w kolorze miedzi, które można ustawić na regale, szafce, stoliku lub w innych miejscach, by ozdobić pokój. 

Szeroka oferta dodatków i akcesoriów  w kolorze miedzi

W naszym katalogu można znaleźć nowoczesne produkty przeznaczone do różnych pomieszczeń. Wśród dodatków i akcesoriów dostępne są wyroby do kuchni, ale też do salonu. Część z nich sprawdzi się również jako dekoracje biur czy restauracji. Proponujemy Państwu produkty w kolorze miedzi, które umieszcza się w danej strefie na stałe oraz przedmioty przenośne, wykorzystywane w różnych miejscach i sytuacjach. Wśród tych pierwszych są to m.in. wieszaki na ręczniki papierowe lub kubki czy podwieszane szafki np. kwiaty. Te drugie to przede wszystkim świeczniki, kawiarki, pojemniki na lód, puszki na kawę, tace, na których można podawać herbatę lub przekąski.

W ofercie mamy wyroby o różnych odcieniach i tonach. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które cenią efekt połyskliwej metaliczności, jak i miłośnicy bardziej stonowanych motywów, nierzucających się tak mocno w oczy, wprowadzających pewien nastrój spokoju. 

Kiedy warto postawić na miedziane dodatki?

Istnieje kilka stylów dekoracyjnych, które wręcz są stworzone do łączenia ich z ozdobami w kolorze miedzi. Najczęściej tego typu dodatki oraz akcesoria stosuje się we wnętrzach industrialnych i loftowych. Różnego rodzaju miedziane stojaki, wieszaki czy świeczniki podkreślają w takich pomieszczeniach ich surowy, minimalistyczny design. 

Metaliczne bibeloty świetnie udekorują również salony oraz kuchnie wykończone w stylu nowoczesnym. Klienci coraz częściej rezygnują z popularnego srebra na rzecz koloru miedzianego. Wynika to z faktu, że jest to barwa dużo cieplejsza, która wygląda przyjemnie, czyni pokój eleganckim. Warto też sięgnąć po oferowane przez nas elementy dekoracyjne, kiedy zamierzamy zaaranżować salon w stylu glamour. 

Z jakimi kolorami łączyć miedź?

Możliwości mamy wiele. Najważniejsze, by nie dopuścić do efektu przytłoczenia. Dlatego dodatki i akcesoria w kolorze miedzi nie powinny być nadmiernie łączone z pomarańczowym i żółtym. Z kolei uzyskasz piękny design, gdy nasze ozdoby zestawisz z białym, czarnym czy szarym, ale też turkusowym, zielonym lub błękitnym.