a'Table

Zastawa stołowa a’Table marki ASA charakteryzuje się prostym, ale za to bardzo eleganckim wykonaniem z chińskiej porcelany kostnej (Fine Bone China). Ten rodzaj porcelany znany jest za swoją delikatność, lekkość, połysk i za wyjątkową białość, która nadaję każdemu naczyniu niepowtarzalnego akcentu. Naczynia z tej serii można używać w mikrofalówce, oraz nadają się do mycia w zmywarce. Idealne do codziennego użytku - doskonała kolekcja dla osób szukających nietuzinkowego, a zarazem prostego wzornictwa na swoim stole. 

 

POZNAJ WSZYSTKIE SERIE KOLEKCJI A'TABLE

a'Table
Wyróżnia się klasycznymi kształtami, ale mimo swojej prostoty emanuje niezwykłą elegancją. Prosta, harmonijna forma elementów stworzy subtelne, lecz wyjątkowo efektowne aranżacje.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI

a'Table Ligne
To odsłona gładkiej wersji a'Table, która została wyraziście wzbogacona o czarny pasek na elementach, nadając całej zastawie niepowtarzalnego charakteru i wyrafinowanego wyglądu.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI

a'Table Oco
Gładka forma porcelany przeplata się z bardziej ostrymi kształtami, która nie tylko dodaje zastawie wyrazistości, ale pozwoli stworzyć efektowne i nowoczesne aranżacje.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI

a'Table Oco Ligne
Elementy z kolekcji a'Table Oco wzbogacone zostały o czarny pasek. A'Table Oco Ligne staje się wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego stołu nutę nowoczesności.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI