Prezentujemy bogatą kolekcję obejmującą kieliszki do martini i koktajli, które pomogą Ci przyrządzić Twoje ulubione napoje. Nadają się zarówno do domu, jak i do profesjonalnej kuchni serwującej wykwintne koktajle. Ich przystępna cena pozwoli Ci rozpocząć naukę przygotowywania klasycznych pozycji, takich jak martini, lub obsługę klientów w klubie czy w barze. 

Wszystkie produkty, które przedstawia nasza oferta, różnią się rozmiarami i pojemnością. Zależnie od wzoru, delikatne zdobienia pozwalają osiągnąć ciekawe efekty, jak rozpraszanie się światła i nadawanie napojowi nietypowej barwy. 

Kieliszki do koktajli różnych rodzajów 

Podczas przyjęcia, domowej imprezy czy wizyty w barze, sposób podania alkoholu bywa tak samo istotny, jak smak drinka. Z pomocą przychodzą tu kieliszki do martini i innych koktajli, których różne kształty pomogą Ci odnaleźć się w etykiecie przyrządzania wyskokowych napojów. Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z miksologią, czy też masz już doświadczenie, na pewno docenisz kunszt, z jakim wykonano te piękne produkty. 

Posiadamy kieliszki do koktajli i drinków takich jak martini, mojito, cosmopolitan czy pina colada. Dzięki szkle o odpowiedniej oprawie będą one prezentować się w wyjątkowo atrakcyjny sposób. W połączeniu z wykorzystaniem kolorowych dodatków, kostek lodu, owoców i dekoracji w rodzaju palemek, stworzą ciekawe kompozycje, tak wizualne, jak i smakowe. 

Te wysokiej jakości akcesoria to produkty wykonane ze stali nierdzewnej i szkła kryształowego. Odpowiednia obróbka nadaje im odporności na uszkodzenia i zadrapania oraz pozwala zachować swoje właściwości na lata. Zależnie od modelu, kieliszek koktajlowy może cechować się prostym wzorem, idealnym do martini, bądź też nieco bardziej skomplikowanym kształtem, nadającym podawanemu napojowi wyjątkowego charakteru. 

Zamów kieliszki online w sklepie MensaHome 

Sklep internetowy MensaHome zaprasza na zakupy. W razie pytań dotyczących produktu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Jako producent, przybliżymy specyfikację i podpowiemy, w jaki sposób najlepiej użytkować te akcesoria.