Akcesoria wytworzone z naturalnego drewna oraz kamienia, służące do przyrządzania i serwowania potraw, powinny być przede wszystkim użyteczne. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być również eleganckie, stylowe, cieszyć oko, czy nawet wywoływać uśmiech. Wychodząc z tego założenia, Mensa Home stworzyła niezwykle szeroki katalog wysokiej klasy produktów z kategorii wyposażenie domu. Obejmuje on m.in. przybory kuchenne, zastawę stołową, sztućce, naczynia, ale i przedmioty dekoracyjne oraz tekstylia. Doskonałymi przykładami funkcjonalnych, ale i znakomicie prezentujących się artykułów z poniższej oferty, są eleganckie deski, wykonane np. z naturalnego materiału, które można znaleźć poniżej.

Funkcjonalne akcesoria kuchenne

Solidne, eleganckie drewniane bądź kamienne deski do serwowania potraw powinny znaleźć się w każdym domu. Aby przedmiot tego typu dobrze i długo służył swojemu właścicielowi, wybierając go, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest rozmiar akcesoria. Odpowiednio duża, drewniana powierzchnia sprawia, że podawanie sporej ilości produktów jest proste i przyjemne. Dodatkowe elementy jakimi są rączki, uchwyty oraz nóżki sprawiają, że przenoszenie i podawanie na nich przekąsek jest niezwykle komfortowe.

Deski do serwowania potraw

Każdy kucharz wie, że umiejętne przygotowanie apetycznego dania to dopiero pierwszy krok do serca i żołądka jedzącego. Aby zyskało ono aprobatę spożywającej je osoby, musi być jeszcze odpowiednio podane. Wiele potraw doskonale wygląda, gdy są serwowane na prostych, eleganckich deskach z naturalnego drewna. Artykuły tego typu świetnie sprawdzają się do podawania m.in. pizzy, czy zapiekanek, a także różnego rodzaju przystawek i przekąsek np. serów lub wędlin. Na stronie salonów Mensa Home znajdą Państwo deski serwowania potraw i nie tylko. Dostępne są też niebanalne, zachwycające oryginalną formą artykuły, łączące naturalne drewno np. z elementami z białego marmuru.