Trudno sobie wyobrazić różnego rodzaju wyjazdy bez znajdujących się tu akcesoriów. Żeby podczas nich coś zjeść i wypić, potrzebne są np. kubek, lunch box, butelka termiczna, termos obiadowy czy inne przedmioty z tej kategorii produktowej znajdujące się w ofercie Mensa Home. Każda z tych rzeczy zapewni bezpieczny transport ulubionych dań czy smakołyków oraz napojów bez względu na odległość. Część z nich dodatkowo pozwoli też zachować przenoszone jedzenie oraz picie w odpowiedniej temperaturze. Warto więc rozważyć każdy z tych artykułów – zapoznać się z jego przeznaczeniem i dopasować do swoich potrzeb.

Lunch box i inne akcesoria – obowiązkowy zestaw do noszenia jedzenia

Dziś praktycznie każdy nosi ze sobą jedzenie do pracy, szkoły czy zabiera na wycieczkę. Dlatego lunch boxy, butelki termiczne czy termosy obiadowe stanowią wręcz obowiązkowe wyposażenie wielu osób w różnym wieku. Jeśli ktoś jeszcze ich nie ma, można pomyśleć o ich sprezentowaniu.

Do czego i co może się przydać z dostępnych tu produktów:

  • lunch box – to pojemnik, w który pakuje się kanapki, sałatki, surówki, zupy, gulasze lub inne smakołyki;
  • termosy obiadowe – pozwalają na transport ciepłego najczęściej tzw. dania jednogarnkowego,
  • kubki – to wielokrotnego użytku pojemniki na ciepłe i chłodne napoje w zależności od wybranego modelu,
  • dzbanki na kawę, herbatę itp.,
  • butelki termiczne – to praktyczne produkty m.in. z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie napojów w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas.

Wszystkie te rzeczy można spakować w dostępne tu również torby na lunch, wykonane najczęściej z tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia z termoizolacyjnym wnętrzem, dzięki czemu nasze jedzenie pozostanie dłużej ciepłe zimą i zimne latem.

Zestaw To Go sprawdzi się wszędzie!

Dobrze mieć tego typu przedmioty w domu nie tylko ze względu na to, że ulubione przekąski, śniadania, napoje czy obiady będą transportowane w bezpieczny sposób. Różnorodność wzorów, kolorów, jak i zastosowanych materiałów pozwala dopasować designerskie lunch boxy, butelki termiczne czy termosy obiadowe z Mensa Home odpowiednio zarówno do szkoły, pracy, jak i na wyjazd służbowy czy relaksacyjny wypad we dwoje. Warto to sprawdzić!