Każdy smakosz kawy wie, że kawa powinna być odpowiednio zaparzona w taki sposób aby mogła uwolnić odpowiedni aromat i cieszyć nasze podniebienie. Przygotowanie kawy najwyższej jakości umożliwi nam jedynie odpowiednia kawiarka, czyli urządzenie opatentowane we Włoszech, dzięki któremu kawę zaparza się metodą ciśnieniową. 

W naszym sklepie posiadamy oryginalne włoskie kawiarki, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania i prawdziwym włoskim stylem. Marki takie jak Bialetti, Bugatti lub Lagostina w swojej ofercie posiadają wysokiej jakości aluminiowe kawiarki ciśnieniowe, które znane są na całym świecie ze swojego wysublimowanego designu w stylu vintage. Dla osób szukających kawiarek ciśnieniowych w bardziej purystycznej formie, oferujemy kawiarki marki Bodum, które cechują się minimalistyczną odsłoną w najlepszym wykonaniu. 

W sprzedaży dostępne są modele o różnych wielkościach. Standardowo pojemność kawiarki pozwala na przygotowanie za jednym razem do 6 porcji pysznej kawy espresso, jednak oferujemy także wersje miniaturowe, umożliwiające parzenie "małej czarnej" nawet w podróży. Dystrybuujemy też urządzenia w zestawach z oryginalnymi i świetnie wykończonymi filiżankami. 

Kawiarki – szeroki wybór wysokiej jakości modeli 

Wyroby tego typu, w tym kawiarka Bialetti, dostępne są w odmianie standardowej, ale i elektrycznej. Pierwsze z nich powstają ze stali nierdzewnej, która cechuje się doskonałą wytrzymałością lub lekkich, ale także solidnych komponentów aluminiowych. Niezależnie od wybranego egzemplarza można liczyć na świetne wyprofilowanie i wyważenie, co pozwala na wygodne i bezpieczne posługiwanie się urządzeniem. Wszystkie modele są do tego łatwe w czyszczeniu. 

Oferowany sprzęt dostępny jest w kolorach czarnym i srebrnym. Warto jednak dodać, że sam odcień materiału jest jedynie tłem dla oryginalnych kształtów, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom małej czarnej, jak i stylowego designu. Wiemy, że dla wielbiciela pysznej kawy parzenie tego napoju urasta do rangi ważnego codziennego rytuału, dlatego proponujemy wyłącznie gustowne i solidne urządzenia. W asortymencie można znaleźć niejedną kawiarkę aluminiową bądź stalową Bialetti i innych marek, które wyglądem nawiązują do tradycyjnego wzornictwa. Dostępne są nawet nowoczesne modele wpisujące się w preferencje fanów minimalizmu, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy dobierze odpowiednie dla siebie akcesorium!