Posrebrzany kieliszek na jajko Królik – elegancka dekoracja stołu
Subtelny kieliszek na jajko w formie króliczka opierającego się o skorupkę jajka to wyjątkowy element stołu, który łączy funkcjonalność z dekoracyjnym wdziękiem. Skorupka pełni rolę kieliszka na jajko, a królik tworzy lekki, wiosenny akcent, wprowadzając subtelną radość i dekoracyjny charakter do śniadania, brunchu czy wielkanocnych spotkań. Połączenie porcelany z galwanizowanym srebrem nadaje kieliszkowi elegancji, która harmonijnie komponuje się zarówno z klasyczną zastawą stołową, jak i bardziej finezyjnymi, dekoracyjnymi aranżacjami. Produkt pięknie sprawdza się również jako element dekoracyjny – wypełniony rzeżuchą lub drobną zielenią tworzy urokliwą, wiosenną kompozycję. Kompaktowe wymiary kieliszka sprawiają, że jest wygodny w użytkowaniu, a jednocześnie stanowi efektowny detal przyciągający wzrok.
Subtelny detal o wiosennym charakterze – funkcja dekoracyjna i praktyczna
Kieliszek wymaga delikatnej pielęgnacji – nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do użycia w kuchence mikrofalowej, co pozwala zachować jego estetyczny wygląd na dłużej. Stabilna forma i ergonomiczne wymiary umożliwiają wygodne podanie jajka na miękko, a dekoracyjna forma króliczka dodaje stołowi wyjątkowego, odświętnego klimatu. Posrebrzany kieliszek na jajko to drobny, lecz efektowny detal, który podkreśla wiosenny i wielkanocny charakter posiłku, łącząc w sobie praktyczność z elegancją i dekoracyjnym wdziękiem.
Najważniejsze cechy produktu:
- Materiał: porcelana i srebro galwanizowane – eleganckie połączenie materiałów stosowanych w dekoracyjnych elementach zastawy stołowej
- Motyw: królik – subtelny, dekoracyjny akcent o wiosennym charakterze
- Przeznaczenie: kieliszek do podawania jajka na miękko
- Wymiary: 7 × 5 × 6 cm – kompaktowa forma odpowiednia do pojedynczego jajka
- Pielęgnacja: nie nadaje się do mycia w zmywarce
- Użytkowanie: nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej
- Styl: elegancki, dekoracyjny dodatek do zastawy stołowej, szczególnie pasujący do wiosennych i wielkanocnych aranżacji stołu
Posrebrzany kieliszek na jajko łączy klasyczną porcelanę z galwanizowanym srebrem, tworząc subtelny, dekoracyjny detal stołu. Forma króliczka wprowadza wiosenny, wielkanocny klimat i podkreśla wyjątkowy charakter śniadania lub brunchu. Stabilna konstrukcja i kompaktowe wymiary umożliwiają wygodne użytkowanie, a jednocześnie kieliszek pełni funkcję dekoracyjną, pięknie komponując się z zastawą stołową lub w wiosennej kompozycji z rzeżuchą. To drobny, ale efektowny element, który nadaje codziennym posiłkom odświętny charakter i elegancki akcent.
Specyfikacja produktu
| Kod EAN |
01048209 |
| Kod producenta |
HBJ-6241-VER-S2 |
| Producent |
Mensa Home |
| Materiał |
porcelana |
| Kolor |
srebrny połysk |
| Zmywarka |
nie |
| Mikrofalówka |
nie |
| Gwarancja |
2 lata |
Cechy produktu