Spode Christmas Tree

Odkryj magiczną kolekcję Christmas Tree od marki SPODE, która z sercem i tradycją wprowadza świąteczny duch do Twojego domu. Ta znamienita kolekcja, uwielbiana za nostalgiczne powiewy i ciepłe wspomnienia Świąt Bożego Narodzenia, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych świątecznych wzorów na świecie od momentu jej debiutu w 1938 roku.

W ofercie Christmas Tree znajdziesz nie tylko urocze zawieszki na choinkę, ale również wyjątkową zastawę, sztućce, a także kieliszki ozdobione przepięknymi, świątecznymi motywami. Kolekcja ta z sezonu na sezon jest wzbogacana o nowe produkty, spełniając oczekiwania zarówno stałych kolekcjonerów, jak i nowych miłośników tej wyjątkowej serii.

Cechą, która wyróżnia kolekcję Christmas Tree są tradycyjne, świąteczne motywy przedstawione w odcieniach zieleni na delikatnym, mlecznym tle. Ta subtelna, ale wyrazista kolorystyka sprawia, że każdy element kolekcji emanuje niepowtarzalnym urokiem i hipnotyzującym pięknem. Dzięki produktom z tej serii możesz celebrować świąteczne tradycje i tworzyć niezapomniane wspomnienia, dodając uroku i magii każdemu świątecznemu stołowi.