Wedgwood Vera Wang Infinity

Kolekcja Vera Wang Infinity stworzona we współpracy z marką Wedgwood jest wyrazem uznania dla modernistycznego stylu, łączącego płynnie klasyczną elegancję z nowoczesnością. Inspiracją do powstania serii Infinity był węzeł nieskończoności, symbolizujący wieczną miłość.

Dekor na porcelanie stanowi platynowy, geometryczny pas spleciony finalnie w formę słynnego symbolu nieskończoności. Zastawa z tej linii została wykonana z najwyższej jakości porcelany kostnej, niezwykle cienkiej, o mleczno-białej barwie i idealnie wypolerowanych rantach. Dodatkowo kolekcję uzupełniono o elementy dekoracyjne w postaci posrebrzanych ramek na zdjęcia, akcesoriów do wina, naczyń na biżuterię, sztućców do ciasta czy kieliszków do szampana.

Produkty z kolekcji Vera Wang Grosgrain są doskonałym pomysłem elegancki  prezent dobrze odnajdujący się w każdym wnętrzu. Vera Wang jest wszechstronną, uznaną projektantką. Jej imperium obejmuje suknie ślubne, stroje wieczorowe, buty, perfumy, biżuterię, książki i artykuły gospodarstwa domowego.