Wedgwood Vera Wang Jardin

Kolekcja Vera Wang Jardin stworzona we współpracy z marką Wedgwood jest wyrazem uznania dla modernistycznego stylu, łączącego płynnie klasyczną elegancję z nowoczesnością. Scenerią do powstania kolekcji Vera Wang Jardin oprócz zamiłowania projektantki do natury była wizyta w ogrodach Jeziora Zachodniego w Hangzhou w Chinach. Dekor przepełniony jest bujną roślinnością, różnorodnymi drzewami i pachnącymi roślinami.

Zdobienia utrzymane w brązowo-złotej kolorystyce wyglądają niczym rysunki ręcznie szkicowane piórem. Dostrzec tu można liście miłorzębu, paproci czy kwiaty skimii japońskiej. Seria Vera Wang jardin wyprodukowana została z najwyższej jakości porcelany kostnej, niezwykle cienkiej, o mleczno-białej barwie i idealnie wypolerowanych rantach. Dzięki połączeniu klasycznych, prostych kształtów z oryginalnym zdobieniem zastaw stołowa jest niezwykle elegancka i wyrafinowana.

Vera Wang jest wszechstronną, uznaną projektantką. Jej imperium obejmuje suknie ślubne, stroje wieczorowe, buty, perfumy, biżuterię, książki i artykuły gospodarstwa domowego.