Wedgwood Vera Wang Venato Imperial

Kolekcja Vera Wang Venato Imperial stworzona we współpracy z marką Wedgwood jest wyrazem uznania dla modernistycznego stylu, łączącego płynnie klasyczną elegancję z nowoczesnością. Seria zainspirowana jest naturalnym pięknem i elegancją marmuru.

Wzór jest umiejętnie nakładany przez rzemieślników w formie nieregularnych, niemal losowych smug utrzymanych w stonowanej beżowo-szarej kolorystyce, która pięknie podkreśla materiał z jakiego wykonano zastawę. Jest to nieskazitelnie biała porcelana kostna, półprzezroczysta, idealnie wypolerowana. Klasyczny i ponadczasowy kształt naczyń przywodzi na myśl wspomnienie starożytnego Rzymu odurzającego wyrafinowanym  pięknem włoskiego marmuru.

Porcelana z linii Vera Wang Venato Imperial dzięki dużemu wyborowi elementów pozwala na stworzenie kompletnej i funkcjonalnej zastawy stołowej. Może również stanowić idealną bazę do stworzenia indywidualnego serwisu poprzez zestawienie z mocno zdobionymi elementami porcelany. Ta luksusowa kolekcja wygląda doskonale w każdym wnętrzu, zarówno formalnym, jak i relaksującym w gronie przyjaciół.

Vera Wang jest wszechstronną, uznaną projektantką. Jej imperium obejmuje suknie ślubne, stroje wieczorowe, buty, perfumy, biżuterię, książki i artykuły gospodarstwa domowego.