Zapraszamy na zimową wyprzedaż w Mensa Home, gdzie tysiące produktów jest dostępnych z atrakcyjnym rabatem -20%!

Dodatkowo, na ponad 800 artykułów oferujemy jeszcze większe obniżki cen, sięgające od -30 do imponujących -75%. Poniżej znajdziesz część wyselekcjonowanych produktów objętych tymi obniżkami, jednakże pełną listę artykułów możesz zobaczyć, klikając w poniższy link. To okazja, by skorzystać z wyjątkowych ofert na różnorodne produkty dostępne w naszym sklepie. Pamiętaj, że promocja obowiązuje do 29 lutego 2024r lub do wyczerpania zapasów!


Produkty, które nie posiadają zdefiniowanych obniżek cen w sklepie, a nie są objęte wykluczeniami, automatycznie otrzymają rabat -20% w koszyku. To idealna okazja, by znaleźć wysokiej jakości artykuły do domu i wnętrz w obniżonych cenach podczas naszej zimowej wyprzedaży! (Promocje nie łączą się. Dodatkowe wykluczenia znajdziesz na końcu strony)
 

LISTA PRODUKTÓW Z RABATAMI DO -75%

 

ZASTAWA STOŁOWA

image
image
image

 

ASA Selcection - Coppa Miso

Teraz, dzięki atrakcyjnej promocji, można cieszyć się niezwykłą elegancją Miso z jeszcze większą korzyścią. Rabat na tę kolekcję sięga imponujących -28 do -40%, co czyni ją niezwykle atrakcyjną dla miłośników wysokiej jakości porcelany. możliwość łączenia ich z innymi kolorami, takimi jak głęboki odcień czerni Coppa Kuro, otwiera drzwi do kreatywnych aranżacji stołu. Dzięki temu zestawowi Twoje przyjęcia nabiorą nowego wymiaru, a elegancki design porcelany Coppa Miso z pewnością zachwyci każdego gościa.

 

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI: ASA SELECTION - Coppa Miso

Portmeirion - kolekcja Botanic Garden Harmony 

Kolekcja Botanic Garden Harmony od Portmeirion to prawdziwa poezja w świecie porcelany. Kolekcja Botanic Garden Harmony od Portmeirion to unikalne połączenie pięknych wzorów motyli wraz z pięknymi, wyrazistymi barwami. Każdy element tej kolekcji emanuje klasą i stylem. 
Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić tę świeżą kolekcję do naszego sklepu. To niepowtarzalna okazja, aby wprowadzić do swojego domu oryginalne, pięknie zdobione naczynia, kubki i inne elementy tej wyjątkowej serii. Nie czekaj dłużej - odkryj magię Botanic Garden Harmony w naszym sklepie już dziś!

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI: Botanic Garden Harmony

image
image
image


Portmeirion - kolekcja Sophie Conran Arbor

Kolekcja Arbor od Sophie Conran dla marki Portmeirion charakteryzuje się wdzięcznymi kształtami i organicznymi konturami. Prostota wykonania sprawia, że poszczególne elementy kolekcji możesz zestawiać razem lub osobno, łączyć z innymi kolekcjami i mieszać style, by urozmaicić swój jadalniany stół.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI: PORTMEIRION - Sophie Conran

Royal Albert - kolekcja Pacific

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI: ROYAL DOULTON - Pacific

image
image
image

 

Podkładki na stół

 

Sztućce

PRZEJDŹ DO KATEGORII: SZTUĆCE

Filiżanki i kubki

Villeoy&Boch - kubki Letters

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI: Villeroy&boch - Letters

KUCHNIA

image
image
image

 


Naczynia kuchenne - garnki, patelnie i brytfanny

 

Narzędzia kuchenne

Noże kuchenne i akcesoria

image
image
image


Sprzęty elektryczne

Narzędzia kuchenne

image
image
image

 

Akcesoria do alkoholi