Zwilling Enfinigy

Zwilling Enfinigy

Kolekcja Enfinigy od niemieckiej marki Zwilling to nowatorskie spojrzenie na małe akcesoria gospodarstwa domowego. Zaprojektowana przez mediolański duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez seria cechuje się purystycznym designem i maksymalną funkcjonalnością urządzeń. Zgodnie z zamysłem projektantów, nazwa Enfinigy odnosi się do energii (Energy) i nieskończoności (Infinity), co symbolizuje ponadczasowość i solidność sprzętów.

Wszystkie urządzenia dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: matowej czerni i połączenia bieli z matową stalą. Taki design z pewnością odnajdzie się w kuchniach wykończonych w stylu loft, modern czy futurystycznym.

Szeroka oferta produktów z kolekcji Enfinigy pozwala skompletować zestaw w skład którego wejdą: blender, czajnik, toster, waga a nawet urządzenie do pakowania próżniowego. Sprzęty cechują się wydłużoną gwarancją, nawet do 10 lat, oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań ułatwiających codziennie prace w kuchni.
 


Niemiecka marka Zwilling to wyznacznik najwyższych standardów jakościowych w produkcji noży, sztućców i garnków ze stali szlachetnej. Na przestrzeni ponad 280-lat niemiecka marka stworzyła niezawodne narzędzia kuchenne, które swoją innowacyjnością zainspirują zarówno amatorów gotowania, jak i profesjonalnych kucharzy. Noże kuchenne marki Zwilling są znane na całym świecie za swoją długotrwałą ostrość i doskonałe wyważenie. Takie połączenie gwarantuję najwyższą jakość wykonanych noży, dając tym samym wysoką satysfakcję i niezawodność w każdej kuchni. W naszej kolekcji znajdą Państwo bestsellerowe noże, które podbiły serca kuchmistrzów na całym świecie.

Zwilling to nie tylko światowej klasy noże, ale również najwyższej jakości garnki, sztućce oraz narzędzia kuchenne. Na przestrzeni ostatnich dekad, niemiecka marka dzięki swojej innowacyjności i doświadczeniu stworzyła wyjątkowe garnki i sztućce, które wyróżniają się na tle konkurencji swoją unikatowością zawartej w najlepszych rozwiązaniach, stylistyce i materiałach najwyższej jakości.