Szukasz solidnej i praktycznej patelni z powłoką nieprzywierającą, która zapewnia komfort gotowania i smażenia oraz długo utrzymuje wysoką temperaturę? Wobec tego znajdujesz się we właściwym miejscu. Zapoznaj się z szeroką ofertą Mensa Home i wybierz preferowany wariant.

Wytrzymałe i wysokojakościowe patelnie z powłoką nieprzywierającą

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się smażyć składniki, które w pewnym momencie zaczęły się przypalać i trudno było oderwać je od dna. Właśnie ze względu na te komplikacje popularne stały się nieprzywierające patelnie ze specjalną powłoką non-stick, które długo utrzymują wysoką temperaturę. Zadaniem wierzchniej warstwy naczynia wykonanego ze stali nierdzewnej czy anodowanego aluminium jest ochrona składników przed przywieraniem do dna, co znacząco usprawnia proces gotowania.

Oferowane patelnie cieszą się popularnością również za sprawą wytrzymałości wszystkich warstw. Wykazują one podniesioną odporność na zarysowania w codziennym użytkowaniu. Znajdziesz u nas jedynie wysokiej jakości patelnie z powłoką nieprzywierającą, które długo utrzymują wysoką temperaturę. Gwarantujemy szeroki wybór funkcjonalnych produktów, z których część jest kompatybilna także z kuchenkami indukcyjnymi.

Patelnie z powłoką – najważniejsze zalety

Ile gustów kulinarnych, tyle potrzeb, dlatego zadbaliśmy o zgromadzenie w naszej ofercie najrozmaitszych modeli różniących się pomiędzy sobą rozmiarem czy wysokością ścianek. Zatroszczyliśmy się też o ich funkcjonalność, w związku z czym wiele z proponowanych konstrukcji ma opływowe kształty umożliwiające bardzo wygodne mieszanie.

Nieprzywierająca patelnia długo utrzymuje wysoką temperaturę, co przekłada się na ekonomię gotowania czy smażenia, ale stanowi też o jakości przyrządzanych dań. Patelnia z powłoką to gwarancja doskonałych w smaku potraw i mniejsze ryzyko przypalania się składników. Z uwagi na możliwość beztłuszczowego użytkowania lub z niewielką ilością oleju łatwiejsze staje się także czyszczenie tego typu naczyń.