Zabiegany tryb życia i chęć korzystania z praktycznych rozwiązań powodują, że co raz rzadziej mamy okazję delektować się gorącymi napojami w czterech ścianach. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom kawy i herbaty, mamy możliwość wyboru odpowiednich kubków, butelek termicznych oraz dzbanków.

Rozwiązanie takie sprawdzi się szczególnie jeśli rano lub w trakcie pracy jesteśmy zajęci i często się przemieszczamy. Kubki termiczne marki WMF to najwyższej jakości design, ergonomiczny kształt i prostota użytkowania. Seria Impulse sprawdzi się idealnie na ulubioną herbatę oraz kawę, a dzięki szczelnym zamknięciom nie musimy obawiać się rozlania napoju. Butelki termiczne Built od Kitchen Craft charakteryzują się fantazyjnymi dekorami i szeroką paletą barw. Ponadto specjalna próżnia sprawia, że gorące napoje utrzymują swoją temperaturę do 6h, a zimne nawet do 24h.

Miłośnicy porcelany znajdą eleganckie i praktyczne kubki z serii To Go marki Villeroy&Boch, które nadają się świetnie do przenoszenia oraz przechowywania w specjalnych uchwytach, np. w samochodzie. Wysokiej jakości porcelana została dodatkowo wyposażona w silikonowe uszczelki, dzięki czemu napoje będą dłużej utrzymywać ciepło.

Dzbanki konferencyjne znajdą swoje uznanie podczas większych przyjęć czy uroczystości oraz ważnych spotkań w miejscu pracy. Specjalnie wykonane dzbanki marki WMF ze szklanym środkiem mają zarówno właściwość utrzymywania ciepła oraz zimna, a także nie wchodzą w reakcję z napojem, są higieniczne i neutralne. Dzbanki Alfi poza ciekawymi kolorami i elegancką formą, posiadają podwójne ścianki oraz korpus ze stali utrzymujący ciepło przez 12 godzin, zaś chłód przez 24 godziny.

Szeroki wybór kubków, butelek termicznych oraz dzbanków pozwoli sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom