Miłośnicy zdrowych i pysznych sałatek dobrze wiedzą, że łyżki do sałatek i tarki do warzyw do niezbędne przybory kuchenne. Na naszej liście prezentujemy najpotrzebniejsze przybory i akcesoria kuchenne, które pozwolą Tobie przyszykować pożywne sałatki i surówki.
 

NOŻE DO OBIERANIA

NOŻE DO MIĘKKICH WARZYW I OWOCÓW

ZOBACZ WIĘCEJ: NOŻE

OBIERACZKI

 

image
image
image

ZOBACZ WIĘCEJ: OBIERACZKI

URZĄDZENIA

 

image
image
image

TARKI

 

image
image
image

ZOBACZ WIĘCEJ: TARKI I SZATKOWNICE

SUSZAKI DO SAŁATY I CEDZAKI

 

ZOBACZ WIĘCEJ: SITKA I CEDZAKI

DOZWONIKI NA OLIWĘ

 

image
image
image

 

ZOBACZ WIĘCEJ: BUTELKI NA OLIWĘ

MISY NA SAŁATĘ

ZOBACZ WIĘCEJ: MISKI

 

image
image
image

 

ŁYŻKI DO SAŁATEK STALOWE

ŁYŻKI DO SAŁATEK DREWNIANE

 

SZCZYPCE DO SAŁATEK

ZOBACZ WIĘCEJ: SZCZYPCE I ŁYŻKI DO SAŁATY

POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ

image
image
image

ZOBACZ WIĘCEJ: POJEMNIKI

 

Zwilling Fresh&Save

Fresh & Save to produkty przeznaczone do próżniowego przechowywania żywności. Dzięki nim utrzymasz świeżość jedzenia do 5 razy dłużej i jednocześnie oszczędzając przy tym czas i pieniądze. W serii znajdziemy bezprzewodową pompkę próżniowa, która pozwoli Tobie zapakować próżniowo różnego rodzaju artykuły spożywcze. Kompaktowa forma wraz z system automatycznego zatrzymania pompki po osiągnięciu odpowiedniego podciśnienia - to atuty, które docenisz w swojej kuchni.

Dzięki pojemnikom i torebkom próżniowym wielokrotnego użytku Fresh & Save, przechowywana żywność zachowa swoją świeżość na dłuższy czas. Na pojemnikach dodatkowo znajdziemy specjalne kody QR za pomocą, których połączysz się z aplikacją Zwilling Culinary World. Po przez aplikację możemy zeskanować kod i na bieżąco kontrolować przydatność przechowywanych produktów.

image
image
image

Każde z tych naczyń ma jedną zasadniczą funkcję: są szalenie praktyczne! Występują w różnych rozmiarach, a dzięki płaskim pokrywkom, można je swobodnie układać jedno na drugim, co pozwoli nam zaoszczędzić miejsce. 

Pojemniki te spełniają również kilka zadań jednocześnie: można w nich przygotowywać potrawy, używać ich do przechowywania oraz serwowania. Świetnie nadają się też do transportowania żywności w higienicznych warunkach. A szczelne pokrywy sprawiają, że aromat składników zostanie zachowany. Po prostu, dzięki doskonałej jakości przechowywanie żywności staje się prostsze, a jedzenie pozostaje świeższe na dłużej.

ZOBACZ WIĘCEJ: POJEMNIKI