Komplet 2 serwetek 40x40cm Lavandula marki Portmeirion to idealny sposób na dodanie wyrafinowanego akcentu do Twoich posiłków. Serwetki pochodzą z kolekcji Sophie Conran i są ozdobione pięknym wzorem Lavandula, przedstawiającym delikatne gałązki lawendy.
Cechy:
- Serwetki są wykonane w 100% z bawełny
- Serwetki posiadają piękny wzór Lavandula z drobnymi gałązkami lawendy
- Serwetki są łatwe do czyszczenia i prania
- Serwetki Lavandula są częścią kolekcji Sophie Conran
Te białe serwetki są nie tylko estetyczne, ale także praktyczne. Wykonane w całości z wysokiej jakości bawełny, można je łatwo prać w pralce, co czyni je odpowiednimi zarówno do codziennych posiłków, jak i na specjalne okazje.
Połącz je z pasującym bieżnikiem i porcelanową zastawą stołową, aby uzyskać oszałamiającą oprawę idealną na wiosenne i letnie rozrywki. Dzięki ich delikatnemu wzorowi lawendy, serwetki dodadzą subtelny akcent kolorystyczny i elegancję Twojemu stołowi.
Zestaw 2 serwetek 40x40cm Lavandula marki Portmeirion to doskonały wybór dla osób poszukujących stylowych i funkcjonalnych dodatków stołowych.
Specyfikacja produktu
Kod EAN |
749151794122 |
Kod producenta |
PT-CPSP8963-XW |
Producent |
Portmeirion |
Materiał |
bawełna |
Kolor |
odcienie fioletowego |
Gwarancja |
2lata |
Szerokość |
40 cm |
Długość |
40 cm |
Cechy produktu