Akcesoria barmańskie to praktyczne narzędzia, które powinny znaleźć się w każdym domu. Nie ważne czy jesteś prawdziwym koneserem dobrego wina lub whisky. Ważne jest byś zawsze pod ręką miał podstawowe narzędzia, które pozwolą Tobie w pełni rozkoszować się trunkiem. Fundamentalne akcesoria, których nie powinno zabraknąć to z pewnością korkociągi i otwieracze do wina. Dzięki nim będziesz mógł otworzyć butelkę wina w szybki i wygodny sposób. W naszym sklepie znajdziesz również szczelne korki wielokrotnego użytku, które uniemożliwią zwietrzenie wina – co z pewnością pozwoli Tobie rozkoszować się nim nieco dłużej.

Warto również wspomnieć o niezbędnikach każdego sommeliera, gdyż wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ale akcesoria sommelierskie nie ograniczają się tylko do korkociągów. Tylko prawdziwy znawca wie jak odpowiednio zaserwować różnego rodzaju trunki przy użyciu właściwego narzędzia. Stąd w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy zestawy sommelierskie, pompki próżniowe, obcinacze do foli, nalewaki oraz lejki do wina, które ułatwią serwowanie wina. Jeżeli jesteś koneserem wytrawnego wina to dobrym pomysłem byłoby zaopatrzenie się w cooler lub w pojemnik na lód oraz napowietrzacz/aerator. Ich zastosowanie pozwoli Tobie odkryć wysublimowany smak i zachować optymalną temperaturę wina.

Obawiamy się, że nie mogliśmy znaleźć produktu, którego szukasz.

Co teraz możesz zrobić?

1. Upewnij się, że wyszukiwana fraza została napisana poprawnie - każdemu może zdarzyć się błąd.
2. Sprawdź nasze menu, być może produkt kryje się w jednej z dostępnych kategorii?
3. Skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy odnaleźć produkty, które dopełnią Twoje cztery kąty.