Dawanie jest zabawne. Staje się jeszcze zabawniejsze, gdy prezenty nie tylko są śmieszne, ale także przydatne. Zwłaszcza gdy odgrywają rolę w codziennym życiu osoby, która je otrzymała. To misja Brain Stream. Tworzenie świetnych produktów, które wywołują uśmiech i rozwiązują problemy – i dlatego będą używane.

Niemiecka inżynieria w służbie zabawy

Brainstream narodził się z funkcjonalnej potrzeby, nie jako koncepcja na papierze. Założyciel nie potrafił idealnie ugotować jajek. "Czasami były za bardzo ugotowane, czasami niedogotowane, ale rzadko takie, jak lubię" wspomina wynalazca Dr. Gabriel. "Mózg" Brainstream chciał zaprojektować produkt, rozwiązujący ten problem. Efektem był BeepEgg, pierwszy i najbardziej udany produkt do dziś.

Śpiewający unoszący się minutnik w kształcie jajka był fundamentem tej firmy, ale wokół niego powstały i zostały sprzedane kolejne produkty na ponad 15 międzynarodowych rynkach przez 20 lat.

Rodzinna firma prowadzona przez ojca i syna reprezentuje w stu procentach filozofię "Made in Germany". Produkcja odbywa się w Oerlinghausen, a komponenty są pozyskiwane od lokalnych dostawców, co gwarantuje wysoką jakość i elastyczność.