Nabiał to istotny element diety każdego dziecka, co więc zrobić by zachęcić dziecko do jego spożywania? Świetnym rozwiązaniem są zabawne kieliszki do jajek z serii McEgg marki WMF. Przyjmują one kształt postaci z czapką, młoteczkiem i łyżeczką. Jest to nie tylko doskonałe naczynie na jajko, ale także świetna zabawka dla dziecka. Dzięki ruchomemu młoteczkowi, może ono zbić jajko, a do otwartej czapki włożyć skorupkę, obok znajduje się łyżeczka którą można zjeść jajko.

W ofercie dostępny jest również model z Kubusiem puchatkiem, oraz zestaw z pieprzniczka i solniczką. Wszystkie oferowane kieliszki są solidne i łatwe w utrzymaniu. Od teraz twoje dziecko z przyjemnością będzie zjadać jajka, a ty będziesz mieć ułatwione zadanie w trakcie jego karmienia.

Pozostałymi akcesoriami, które z pewnością umilą śniadanie każdemu dziecku to solniczki i pieprzniczki. W naszej ofercie znajdą Państwo solniczki i pieprzniczki dla dzieci o uroczych kształtach, które sprawią uśmiech na buźce każdego malucha! Solniczki McSalt i pieprzniczki z motywem Minionków zostały wyposażone w stabilne podstawki, które po lekkim popchnięciu zaczynają ‘tańczyć’ w zabawny sposób po przez chwianie się na różne strony.