asa-logo

ASA-Selection to niemiecki producent wyrobów z porcelany i ceramiki odzwierciedlających funkcjonalne i ponadczasowe naczynia zarówno do serwowania jak i codziennego użytkowania. Wyroby niemieckiej firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym designem, który łączy w sobie 4 dekady innowacyjności i doświadczenia.

Receptą na sukces marki ASA-Selection jest konsekwentna filozofia, w której założeniem jest oferowanie produktów charakteryzującymi się wyraźnymi kształtami i barwną paletą kolorów. Wyjątkowe wyczucie trendów sprawia, że produkty niemieckiej firmy prezentują sobą nowoczesny design, który w rezultacie przekłada się na tworzenie modnych kolekcji. Produkty ASA cieszą się doskonałą reputacją za sprawą swojego oryginalnego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. To wszystko przekłada się na unikalny znak rozpoznawczy, który doskonale wkomponowuje się w nowoczesne jak i tradycyjne wnętrza każdego domu.

Obawiamy się, że nie mogliśmy znaleźć produktu, którego szukasz.

Co teraz możesz zrobić?

1. Upewnij się, że wyszukiwana fraza została napisana poprawnie - każdemu może zdarzyć się błąd.
2. Sprawdź nasze menu, być może produkt kryje się w jednej z dostępnych kategorii?
3. Skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy odnaleźć produkty, które dopełnią Twoje cztery kąty.