Porcelanowe komplety naczyń dla dzieci odgrywają olbrzymią rolę w życiu każdego dziecka, dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalnie dopracowaną w najmniejszym szczególe. Stylizacje naczyń inspirowane są bajkami, które zna każda pociecha.

Twoje dziecko może więc zajadać posiłki z naczyń, gdzie widnieją postaci bajek Disney'a np. z Krainy Lodu i Księgi dżungli, ale również Kubuś Puchatek, Nemo i Myszka Mickey. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. W ostatnim czasie dużą popularność mają zestawy naczyń z motywami animowanego filmu dla dzieci Minionki. Te charyzmatyczne i pocieszne stworki kochające banany z pewnością sprawią wielki uśmiech na buzi Twojego dziecka! 

Naczynia dla dzieci z motywem Minionek są oferowane przez niemiecką markę WMF i charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości szkliwionej porcelany. Warto również podkreślić wyjątkowe sztućce dla dzieci w oferowanych zestawach. W przeciwieństwie do normlanych sztućców, sztućce w zestawach WMF są mniejsze i maja zaokrąglone krawędzie – tak by były bezpieczne i łatwe do używania przez Twoje dzieci. Sztućce poza przemyślaną formą mają również motywy bajek na uchwytach – w zależności od wybranego motywu zestawy naczyń.

Poza oferowanymi zestawami naczyń dla dzieci, znajdą tu Państwo turystyczne zestawy dla swojego dziecka. W takich zestawach poza sztućcami dla dzieci zostały dołączone śniadaniówki/lunchboxy oraz bidony. Wszystkie elementy takiego turystycznego zestawu zostały pokryte uroczymi motywami różnych bajek i filmów animowanych. Doskonałe na szkolne wycieczki i dłuższe spacery w parku.