W ofercie Mensa Home znajdą Państwo produkty marek premium, w które warto się zaopatrzyć. Prezentowane tutaj czajniki tradycyjne to świetna alternatywa dla elektrycznych, ze względu na swój stylowy wygląd oraz oszczędność miejsca i energii, jakie zapewniają. Akcesoria kuchenne tego rodzaju to ciekawy dodatek do dowolnego wnętrza, również tego bardziej nowoczesnego. Można z nich korzystać na każdego typu kuchenkach, w tym indukcyjnych, dlatego mają uniwersalne zastosowanie. 

Akcesoria kuchenne – czajniki tradycyjne

Jeśli nie mają Państwo w swojej kuchni dostatecznej ilości miejsca na blacie czajnik tradycyjny to świetne rozwiązanie. Można go trzymać cały czas na kuchence, zyskując stylowy dodatek wprowadzający ciekawe akcenty do aranżacji wnętrza. Akcesorium kuchenne tego typu umożliwia szybkie zagotowanie wody, o czym informuje za pośrednictwem wbudowanego gwizdka. Jego charakterystyczny dźwięk przywodzi na myśl dawne czasy, przez co umili jesienne i zimowe wieczory.

Ponadczasowe czajniki tradycyjne

Chociaż dostępne tutaj akcesoria kuchenne mają przeważnie klasyczny design, są bardzo nowoczesne. Wykonane zostały z wyselekcjonowanych tworzyw o dobrych parametrach technicznych i mogą być z powodzeniem używane na indukcjach. Mają Państwo do dyspozycji czajniki tradycyjne stalowe oraz emaliowane. Te ostatnie polecane są zwłaszcza do kuchni o aranżacji retro. Z kolei do wnętrza industrialnego oraz loft świetnym wyborem będzie model o minimalistycznej formie. Na uwagę zasługują zwłaszcza produkty następujących marek premium:

  • Schulte-Ufer
  • Alessi,
  • Le Creuset,
  • Zwilling.

Mensa Home to sklep stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, dlatego znajdują się tutaj tylko najlepsze akcesoria kuchenne. Staranne wykończenie i dobre gatunkowo materiały wykonania sprawiają, że każdy czajnik tradycyjny z oferty będzie Państwo służył bardzo dobrze przez długie lata. Modele w kolorze stalowym oraz bardziej intensywnych barwach dostępne są w sprzedaży online, a także w salonach stacjonarnych marki w kilku miastach w Polsce.