Kuchenki Falcon są przeznaczone dla osób, które poważnie podchodzą do gotowania. Zbudowane z myślą o kuchmistrzach, kuchnie Falcon to fachowe narzędzie każdego profesjonalnego kucharza. Produkty tej marki od ponad 180-lat wnoszą do kuchni najwyższą jakość wykonania, ekskluzywny design, innowacyjność oraz wysoką wydajność. To wszystko sprawia, że kuchenki angielskiego producenta są idealnym wyborem dla tych, którzy dzielą pasję zarówno do jedzenia, jak i stylu.

Produkty marki wywodzą się z długoletniej tradycji profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, co wyraźnie jest podkreślone w tradycyjnej stylistyce kuchenek Falcon. Wzornictwo niewiele zmieniło się przez ostatnie kilkadziesiąt lat, ale również to nadaję kuchenkom Falcon rozpoznawalną charakterystykę, którą trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym produktem.

Kuchenki Falcon charakteryzują się nie tylko ekskluzywnym designem, ale również ideą polepszenia jakości pracy oraz zwiększenia bezpieczeństwa użytkownikom. W przypadku kiedy zgaśnie płomień, zabezpieczenie przed płomieniami, automatycznie odcina dopływ gazu gwarantując nam najwyższy standard bezpieczeństwa. Natomiast innowacyjna technologia użyta w kuchni wolnostojącej Falcon 900s z wbudowanym panelem oszczędzania energii (ESP) - umożliwia podzielić piekarnik na pół. Daję to możliwość używania piekarnika w pełnej okazałości lub przekształcenia go w kompaktowy pojedynczy piekarnik, idealny do codziennego użytku – jednym słowem przyszłościowe myślenie w najlepszym wydaniu. Wolnostojące kuchenki marki Falcon są nie tylko estetyczne, ale również niezawodne i funkcjonalne. Dostępne w wielu fantastycznych kolorach oraz modelach w opcji gazowej lub indukcyjnej sprawia, że z pewnością znajdziesz idealną kuchenkę Falcon, która odpowiada Twoim potrzebom.

Warto nadmienić, że firma Falcon otrzymała wiele międzynarodowych nagród, takich jak Plus X Award – a to tylko podkreśla, że oferowane przez nich wolnostojące kuchnie są światowym liderem w dziedzinie innowacji, jakości i funkcjonalności.

Obawiamy się, że nie mogliśmy znaleźć produktu, którego szukasz.

Co teraz możesz zrobić?

1. Upewnij się, że wyszukiwana fraza została napisana poprawnie - każdemu może zdarzyć się błąd.
2. Sprawdź nasze menu, być może produkt kryje się w jednej z dostępnych kategorii?
3. Skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy odnaleźć produkty, które dopełnią Twoje cztery kąty.