Marc O’Polo został założony w 1967 roku w Sztokholmie z myślą o korzystaniu z naturalnych materiałów. Założyciele Rolf Lind, Göte Huss i Jerry O. Sheets to byli przedsiębiorczy, podróżujący, wolnomyśliciele, których łączyła pasja do materiałów...

W czasach, gdy świat coraz bardziej zwracał się ku włóknom syntetycznym, postanowili podjąć misję pracy z naturalnymi tkaninami sprowadzanymi z wschodu. Marka, obecnie zlokalizowana w Stephanskirchen w Niemczech, znana jest z wysokiej jakości oraz preferencji dla naturalnych materiałów i oryginalnego stylu. Styl Marc O’Polo definiuje się poprzez wybór materiałów, wysoką jakość wykonania, dbałość o szczegóły i łatwość łączenia elementów kolekcji: naturalna, oczywista, nowoczesna i miejsko-swobodna.

Marc O’Polo Home oferuje kompleksową kolekcję wnętrz, w nowoczesnym połączeniu skandynawskiego ducha, miejskiego stylu życia i wyjątkowego komfortu.

Kolekcja obejmuje szeroką, lecz skoncentrowaną gamę poszewek, stylowych pledów, miękkich ręczników, wygodnych szlafroków, akcesoriów łazienkowych, tekstyliów kuchennych i stołowych, a także kolekcję stołową i szkła. Styl Marc O'Polo jest wyrafinowany, miejski i nowoczesny, odzwierciedlając skandynawskie korzenie marki. Naturalne materiały, takie jak wełna, len i najwyższej jakości bawełna, łączą się z subtelnością detali i ponadczasowymi wzorami. Wszystko wykonane jest z najwyższej jakości materiałów zapewniających maksymalny komfort snu.

Zrównoważony rozwój zawsze był integralną częścią DNA Marc O’Polo. Jako marka założona na koncepcji korzystania z naturalnych materiałów, budują na długotrwałej tradycji używania ekologicznych tkanin. Ta tradycja nie tylko kształtuje kulturę marki, ale także nadal inspiruje filozofię i kolekcje aż do dziś.

Marc O’Polo uważa, że ten proces adaptacji to doświadczenie wspólnej nauki. Dlatego głęboko wierzą w tworzenie zbiorowej podróży, w którą zaangażowani są wszyscy partnerzy, klienci i długoterminowi interesariusze. Oznacza to współpracę z globalnymi ramami i spojrzenie na cykle produkcji z perspektywy cyrkularnej.