Niemiecka firma WENKO już od ponad 56 lat tworzy najwyższej jakości akcesoria kuchenne i łazienkowe. Produkty WENKO charakteryzują się ponadczasowym designem oraz pomysłowymi rozwiązaniami, które na nowo redefiniują artykuły gospodarstwa domowego. Pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, firma WENKO wypuściła swój pierwszy produkt na rynek - a mianowicie metalizowaną deskę do prasowania, która na tamte czasy była czymś całkowicie nowym. Produkt ten przyniósł firmie niezwykłą popularność i stworzyła mocne fundamenty firmy oraz filozofię, która objawia się po dziś dzień we wszystkich ich produktach. 

Na dzień dzisiejszy firma WENKO oferuję setki produktów dla całego gospodarstwa domowego. Firma stara się tworzyć innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla naszej kuchni, łazienki i pralni. Ze względu na ten fakt, wybitni projektanci tworzą rocznie dziesiątki nowych produktów, która mają na zadanie ulepszyć naszą codzienność w każdy możliwy sposób. WENKO wyróżnia się na rynku dzięki swoim praktycznym produktom, które są cechowane jako przykłady najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego. Dodatkowym aspektem wyróżniającym niemiecką markę jest ponad 100 patentów i praw do znaków towarowych potęgujące wybitność firmy. 

Wenko – najlepsze akcesoria łazienkowe i kuchenne 

W sprzedaży znajdują się jedynie praktyczne przybory kuchenne i łazienkowe, które pozwalają elegancko, a jednocześnie funkcjonalnie urządzić pomieszczenie, w którym się gotuje. Chcąc mieć najważniejsze przyprawy zawsze pod ręką, warto sięgnąć po specjalne półeczki na dodatki. Inne akcesoria łazienkowe i przybory kuchenne marki WENKO to przydatne organizery i pojemniczki, ociekacze na naczynia, dyspensery, wieszaki czy żaroodporne maty na kuchenkę umożliwiające zwiększenie przestrzeni roboczej w kuchni z niewielkim blatem. 

Oprócz produktów o kompaktowych i średnich rozmiarach proponujemy także wyjątkowo praktyczne sprzęty do wykorzystania również poza kuchnią. Godną uwagi propozycją jest np. składany wózek, który podczas rodzinnych imprez ułatwia transportowanie naczyń, zastawów czy innych dodatków. 

WENKO to marka oferująca szereg akcesoriów i przyborów łazienkowych. O jakie produkty chodzi? W tym pomieszczeniu może się przydać praktyczna półka na drzwi z wieszakami i półeczkami na kremy czy perfumy. Atrakcyjne są też minimalistyczne, ale praktyczne wieszaczki naścienne, pojemne torby na pranie, rustykalne drabinki na ręczniki, dozowniki, kosze na odpadki czy pojemniczki idealne do przechowywania kosmetyków, na przykład soli morskiej do kąpieli. Jak więc widać, mnogość zgromadzonych propozycji jest imponująca, a to w połączeniu z pewnością co do jakości oferowanych akcesoriów łazienkowych i kuchennych marki WENKO składa się na doskonałą okazję do zrobienia udanych zakupów.